Haberler

Detay

Türkiye Mezunları Forumu 19-20 Ocak 2023Dünyanın Dört Bir Yanından Türkiye Mezunları, Dünyanın Başkenti İstanbul’da Buluşuyor!


184 farklı ülkeden 150 binden fazla üyesi olan Türkiye Mezunları Ailesi, 19-20 Ocak 2023 tarihlerinde İstanbul’da Türkiye Mezunları Forumu’nda bir araya geliyor.

Türkiye’de farklı düzey ve alanlarda eğitim alarak dünyanın çeşitli ülkelerinde kariyerlerine devam eden ve üstün nitelikli çalışmalarıyla kendilerinden söz ettiren Türkiye Mezunları bu forumun ana gündemini oluşturacak!

Forumda yer alacak programlar:
-          Türkiye’den ve yurtdışından üst düzey isimlerin katılımıyla gerçekleştirilecek olan açılış konuşmaları,
-          Türkiye Mezunları, akademisyenler, siyasetçiler, özel sektör temsilcileri ve STK yöneticilerinin katılacağı paneller,
-          Kahve arası mezun sohbetleri,
-          YTB’nin Türkiye Mezunlarına yönelik çalışmalarının tanıtımı,
-          Türkiye Mezunları Portalı’nın tanıtımı,
-          Mezun Ödülleri Programı,
-          Gala yemeği

Bu eşsiz buluşmada bir Türkiye Mezunu olarak siz de yer almak isterseniz Türkiye Mezunları Portalı üye hesabınıza giriş yaparak "Etkinlikler" alanından "Tek Tıkla" kaydolabilirsiniz. Katılım kontenjanla sınırlı olup tüm mezunlarımız davetlidir!

Cumhuriyetin 100. yılında, İstanbul’da görüşmek üzere!

NOT: Katılımcıların ulaşım ve konaklama masrafları kendilerince karşılanacak olup mezunlar, organizasyon kapsamındaki diğer imkân ve etkinliklerden ücretsiz yararlanabileceklerdir.


0 Yorum

Bizimle İletişime Geçin 👋

Görüş, öneri ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın.