Haberler

Detay

TEKNOFEST 2023 Teknoloji Yarışmaları için Başvurular Başladı!Ayakları yere basmayan tek festival TEKNOFEST heyecanı yeniden başladı.

Medeniyetlerin başkenti İstanbul’da gerçekleştirilecek TEKNOFEST 2023’ün Teknoloji Yarışmaları için başvurular açıldı! Toplumun tamamında teknoloji ve bilim konusunda farkındalık oluşturarak Türkiye’nin bilim ve mühendislik alanlarında yetişmiş insan kaynağını artırmayı hedefleyen TEKNOFEST'te bu sene tamamı geleceğin teknolojileri üzerine kurgulanmış, Türkiye tarihinin en büyük ödüllü 41 farklı teknoloji yarışması bulunuyor.

13 milyon TL’nin üzerinde ödül, 30 milyon TL'nin üzerinde malzeme desteğinin verileceği TEKNOFEST 2023 teknoloji yarışmalarının başvuruları 20 Kasım'da sona erecek.

Geçtiğimiz yıl 81 il ve 107 ülkeden 150 binin üzerinde takım ile 600 binin üzerinde katılımcı başvurduğu yarışmalara Türkiye Mezunları da başvuruda bulunabiliyor.

Bu yıl, bu yıl 41 ana yarışma 102 alt kategoride düzenlenecek olan TEKNOFEST heyecanına ortak olmak ve Milli Teknoloji Hamlesi'ni hayata geçirmek için aşağıdaki linkten başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve başvuru için: TIKLAYINIZ


0 Yorum

Bizimle İletişime Geçin 👋

Görüş, öneri ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın.