İstanbul Potansiyel Mezun Atölyesi

Event Single
Başlayacak:
Etkinlik Bilgileri:
  • Monday, March 21, 2022

Detaylar

Kıymetli Türkiye Mezunu Adayı, 

 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, YTB olarak ülkemizde eğitim görmekte olan siz uluslararası öğrencilere büyük önem vermekte; akademik, kişisel ve kariyer gelişiminize katkı sağlamak amacıyla çeşitli programlar düzenlemekteyiz.  

Bu programlardan bir tanesi olan Potansiyel Mezun Atölyeleri kapsamında Türkiye Mezunları ailesinin yeni üyeleri olacak olan sizler için çeşitli başlıklarda eğitimler ve sunumlar gerçekleştirilecektir:  

  • YTB’nin Türkiye Mezunlarına Yönelik ÇalışmalarıTürkiye Mezunları Koordinatörlüğü

 

  • Ülkeniz ve Türkiye arasındaki siyasi, kültürel, ekonomik ilişkilerde faydalanabileceğiniz, ilgili kuruluşların temsilcilerince yapılacak bilgilendirici konuşmalar ve sunumlarTOBB Temsilcisi 
  • “İş Dünyasının Çalışanlardan Beklentileri, Etkili iletişim ve İş Mülakatlarında Başarıya Giden Yol” Prof. Dr. Hakkı Aktaş – İstanbul Üniversitesi  

 

21.03.2022 tarihinde İstanbul Üniversitesi Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda saat 13.30’da uluslararası öğrencilerimiz ile gerçekleştirilecek Potansiyel Mezun Atölyesine davetlisiniz. Sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

(Program son sınıftaki tüm uluslararası öğrencilerin katılımına açıktır, Türkiye Burslusu son sınıf uluslararası öğrencilerin katılımı zorunludur.) Kendisine e-posta ulaşmayan, son sınıf diğer uluslararası öğrencileri de davet edebilirsiniz.

Katılım kontenjanla sınırlı olduğundan katılım durumunuzu 20.03.2022 saat 18.00’a kadar info@turkiyemezunlari.gov.tr e-posta adresine bildirmeniz gerekmektedir. 

Sağlıklı günler dileriz. 

Yer: Cemil Bilsel Konferans Salonu İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi, Balabanağa, 34134 Fatih/İstanbul (Vezneciler Metro Çıkışı) https://goo.gl/maps/ijo488FJg6vjGFfh9 

Tarih: 21.03.2022 

Konum