İş İlanı

Detay

TUSAŞ Çalışma Arkadaşları ArıyorAzerbaycan’da yerleşik TUSAŞ (Türk Havacılık Uzay Sanayi A.Ş.) Azerbaycan Limited Şirketi’nde Asistan kadrosunda çalıştırılmak üzere iş arkadaşı alınacaktır.

Şirketimiz Savunma Havacılık faaliyetlerini yürütmekte olup, Azerbaycan Savunma Bakanlığı, Hava Kuvvetleri ve özel şirketler ile projeler yürütecektir.

 

İş Pozisyonu           : Asistan

İş Alanı                      : Yöneticilerin gündemini korumak ve randevu, yönetim kurulu toplantıları, konferanslar vb. Planlamada yardımcı olmak, toplantıların organize edilmesi, Genel Müdür işlerinin takibi, Ofis ihtiyaçlarının ve evrakların takibi, seyahat ve konaklama  rezervasyonlarının yapılması, İhtiyaç halinde sunumların hazırlanması,  İhtiyaç duyulan diğer faaliyetlerin yürütülmesi.

Aranan Nitelikler       : Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, En az 5 yıl deneyim (tercih sebebi), İngilizce bilmek (tercih sebebi) Bilgisayar programlarına hakim olmak (Excel, Word vb.). Seyahat engeli olmaması. İhtiyaç halinde fazla mesai yapma engeli bulunmaması.

 

Kişilik Özellikleri       :  Yürütülen faaliyetlerin gizlilik içermesi nedeni ile sır saklama becerisine sahip olması. Güvenlik soruşturmasına engel bir durumunun bulunmaması. Temsil yeteneğinin bulunması. Organizasyon becerisinin bulunması. İletişim ve müzakere yeteneğinin olması.

Başvuru Tarihi: 06.06.2024-30.06.2024

NOT: Başvuru yapacak adayların fotoğraflı CV'lerini ugur.gulan1@tai.com.tr mail adresine göndermeleri gerekmektedir.


Bizimle İletişime Geçin 👋

Görüş, öneri ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın.