İş İlanı

Detay

İş başvurusu yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Giriş Yapmak İçin Tıklayınız...

Medicana Sağlık Grubu Çalışma Arkadaşları Arıyor!Medicana Sağlık Grubu, Türkiye genelinde, İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa olmak üzere 7 ilde 15 hastane 2 tıp merkezi ile yılda 2,5 milyonu aşkın hastaya, dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.

Türkiye’nin öncü ve deneyimli sağlık kuruluşlarından Medicana Sağlık Grubu ilk yurt dışı yatırımı olan Medicana Saraybosna Hastanesi için yeni ekip arkadaşları aramaktadır.

Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da açılacak olan Medicana Saraybosna Hastanesi’ndeki tüm kariyer basamakları için genel başvurunuzu Türkiye Mezunları Portalı üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurunuz, hastane bünyesindeki pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir.

BAŞVURU YÖNTEMİ

Başvurular Türkiye Mezunları Portalı üzerinden tamamlanacaktır. Bu nedenle adayların başvurularını tamamlamadan önce Türkiye Mezunları Portalında yer alan bütün eğitim bilgileri ile iletişim bilgilerini eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.

Başvurunuzu yapmadan önce "Profilim" alanından "CV Oluştur" diyerek CV'nizin nasıl gözüktüğünü inceleyebilir, eksiklerinizi kontrol edebilirsiniz. Başvurunuzu portala giriş yaptıktan sonra ilana giderek sağ üstte yer alacak olan "Tek Tıkla Başvur" butonuna tıklayarak tamamlayabilirsiniz.

Şartlara uygun adayların Türkiye Mezunları CV'leri; Medicana Sağlık Grubu ile paylaşılacak ve mülakat görüşmeleri şirket tarafından gerçekleştirilecektir.


Bizimle İletişime Geçin 👋

Görüş, öneri ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın.