İş İlanı

Detay

İş başvurusu yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Giriş Yapmak İçin Tıklayınız...

Karnawall Maroc Çalışma Arkadaşları Arıyor!Albayrak Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Karnawall Maroc firmasının, Fas lokasyonundaki entegre Tekstil fabrikasında açık olan/olabilecek muhtemel pozisyonlar için verilmiş genel bir ilandır.

Aranan Nitelikler:

o Türkçe dil bilgisi iyi seviyede olan,

o Yazılı ve sözlü iletişimi yönü güçlü olan,

o Analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş olan,

o Kendini sürekli geliştirebilen, sorumluluk sahibi olan,

o Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş olan,

o Çözüm odaklı, proaktif olan ve analitik düşünebilen.

Başvurunuz, ilerleyen süreçlerde oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir.

BAŞVURU YÖNTEMİ

Başvurular Türkiye Mezunları Portalı üzerinden tamamlanacaktır. Bu nedenle adayların başvurularını tamamlamadan önce Türkiye Mezunları Portalında yer alan bütün eğitim bilgileri ile iletişim bilgilerini eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.

Başvurunuzu yapmadan önce "Profilim" alanından "CV Oluştur" diyerek CV'nizin nasıl gözüktüğünü inceleyebilir, eksiklerinizi kontrol edebilirsiniz.

Başvurunuzu portala giriş yaptıktan sonra ilana giderek sağ üstte yer alacak olan "Tek Tıkla Başvur" butonuna tıklayarak tamamlayabilirsiniz.

Şartlara uygun adayların Türkiye Mezunları CV'leri; Castolin ile paylaşılacak ve mülakat görüşmeleri şirket tarafından gerçekleştirilecektir.Bizimle İletişime Geçin 👋

Görüş, öneri ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın.