Türk Diş Hekimleri Birliği 24. Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi’ne Davet
Başlangıç Tarihi
08 Jul 2018 Sun - 00:00
Bitiş Tarihi
08 Jul 2018 Sun - 00:00
BİLGİLENDİRMEEtkinliğe kayıt yaptırabilmek için öncelikle sisteme üye olmanız, ardından Üyelik Profili’nde yer alan Eğitim Bilgileri bölümüne Türkiye’de tamamlamış olduğunuz en az bir mezuniyet bilgisini girmiş olmanız gerekmektedir.

Ülkemizde diş hekimliği eğitimi almış ve dünyanın çeşitli ülkelerinde diş hekimliği yapan siz meslektaşlarımızı, 27- 30 Eylül 2018 tarihleri arasında Türkiye'mizin başkenti Ankara'da ATO Congresium Kongre ve Fuar Merkezinde yapılacak olan 24. Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve Expodental 2018 Fuarı'na davet etmekten onur duyarız.
 
Dünyanın dört bir köşesinde, kliniklerinde, hastanelerde ve üniversitelerde çalışan sizleri, meslektaşlarıyla buluşturmak ve bilgi alışverişi sağlamak amacıyla tüm katılımcılarımıza faydalı olacak bilimsel ve sosyal programlarımız hazırlanmıştır. Tüm meslektaşlarımızın poster ve bildiri göndererek bilimsel programın bir parçası olabileceğini de mutlulukla belirtmek isteriz.
 
Diş hekimliği eğitimi aldığınız akademisyenlerle ve sınıf arkadaşlarınızla buluşmak, güzel bir ortamda hem bilgilerinizi güncellerken hem de mesleğimizdeki yeni malzeme ve teknolojileri deneyimlemek ve üniversite hayatınızın geçtiği ülkemizi bir kez daha ziyaret etmek için sizleri Ankara'ya bekliyoruz

Ayrıntılı bilgi için  tdbkongreleri.org sitesini ziyaret edebilirsiniz. 
 
Saygılarımızla.
 

Not: Konaklama ve ulaşım giderleri katılımcıya aittir!